Savo klientams el. parduotuvėje siūlome šiuos prekių pristatymo būdus:

  • Individualus pristatymas – kaina priklauso nuo užsakomo kiekio, 1-3 prekių pristatymo kaina – 5Eur., 4 ir daugiau prekių pristatymas – 8Eur.
  • Atsiėmimas vietoje (medelyne) – yra vienas greičiausių būdų gauti savo prekes.
  • Pristatymas LP Express kurjeriu, pristatymo kaina – 8 Eur.

Garantija ir prekių grąžinimas

  • Visi mūsų augalai ir jiems skirti produktai turi jus pasiekti puikios būklės ir šviežumo, taip, kaip jie paliko mūsų medelyną. Jei nesate patenkintas jų būkle atvykimo metu, galite atsisakyti jas priimti, arba praneškite mums kaip įmanoma greičiau (maksimaliai per 14 dienų) ir mes pasirūpinsime pakeitimu arba grąžinimu. Jums pageidaujant, grąžinsime pinigus. Mūsų atsakomybė yra pagal tas prekių kainas, kurios nurodytos interneto svetainėje. Jūs turėsite atsiųsti mums atgal supakuotas prekes tuo pačiu būdu ir toje pačioje pakuotėje kaip gavote.

Užsakymo atšaukimas

  • Jei norite atšaukti užsakymą, turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu ar telefonu. Jei jūsų užsakymas yra dėl ne greitai gendančių prekių, jūs turite teisę bet kuriuo metu atšaukti užsakymą iki 7 darbo dienų po gavimo. Jūs turite tinkamai pasirūpinti globojamomis prekėmis ir jos turi būti grąžintos mums, originalioje pakuotėje, supakuotos tuo pačiu būtų, kuo greičiau, jūsų kaštais. Jei prekė yra didelė, mes galime pasirūpinti už jus jos paėmimu, o jūs apmokėsite mums paslaugos savikainą (pateiksime Jums išrašą). Mes pasiliekame teisę anuliuoti bet kokį užsakymą. Jūsų kaip vartotojo teisės, nėra įtakojamos bet kurios iš šių verslo sąlygų.

Dėl prekių pristatymo, grąžinimo ar užsakymo atšaukimo kreipkitės el. paštu info@silagaliomedelynas.lt arba asmeniškai telefonu:
+370 (699) 59902

delivery